Drodzy Biegacze,

przypominamy, iż Uniwersytecka Gra Biegowa odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 3 czerwca 2018 roku, o godzinie 12.00.

Przed startem o godzinie 11.40 odbędzie się wspólna rozgrzewka, którą poprowadzi mistrz świata w karate – Piotr Szumiło.

Biuro Zawodów otwarte będzie w godzinach 10.30 – 11.30 (miejsce: Jasne Błonia, przy fontannie Bartłomiejce). Prosimy o terminowe przybycie do Biura w celu odebrania pakietu startowego. Numer startowy zostanie nadany w Biurze.

SKRÓCONE ZASADY GRY

1. Ubierz koszulkę startową wraz z numerem startowym, które otrzymasz w pakiecie w Biurze Zawodów.
2. Dotrzyj do jak największej liczby PUNKTÓW zaznaczonych na mapie, którą otrzymasz w pakiecie w Biurze Zawodów.
3. W każdym punkcie wykonaj zadanie i zdobądź pieczątkę do INDEKSU, który otrzymasz w pakiecie w Biurze Zawodów.
4. Wróć na metę w limicie czasu (3 godziny od startu).
5. W czasie GRY przestrzegaj przepisów ruchu drogowego, poruszaj się wyłącznie pieszo (biegiem).
6. Graj FAIR PLAY!

Uniwersytet Szczeciński świętuje 33 urodziny! Z tej okazji wszystkich chętnych – studentów, absolwentów i kandydatów na studia, biegaczy, sportowców i amatorów, szczecinian i mieszkańców regionu oraz wszystkich lubiących aktywne spędzanie wolnego czasu − zapraszamy do udziału w grze miejskiej pn. „Uniwersytecka Gra Biegowa”, która odbędzie się 3 czerwca w ramach Festynu Rodzinnego Uniwersytetu Szczecińskiego na Jasnych Błoniach!

Zadaniem uczestników zabawy będzie w jak najkrótszym czasie pokonanie pieszo (biegiem) wyznaczonej trasy, na której znaleźć się powinno jak najwięcej punktów kontrolnych, i dotarcie do mety w limicie czasu 3 godzin. Punkty kontrolne usytuowane będą w Szczecinie i precyzyjnie zaznaczone na mapie gry, którą uczestnicy otrzymają w dniu imprezy w pakiecie startowym. Obecność uczestnika na poszczególnych punktach będzie odnotowywana w indeksie, który każdy z uczestników otrzyma przed startem w pakiecie startowym. Lokalizacja punktów kontrolnych owiana jest jeszcze tajemnicą i zostanie podana uczestnikom gry przed rozpoczęciem zabawy. Na razie zdradzić możemy jedynie, że dzięki przebiegowi trasy uczestnicy gry będą mieli okazję lepiej poznać szczecińską Alma Mater.

Każdy zawodnik biorący udział w zabawie otrzyma koszulkę. Zwycięzcy klasyfikacji generalnych kobiet i mężczyzn za zajęcie miejsc I-III otrzymają nagrody. W grze może wziąć udział 300 uczestników. W grze może wziąć udział maksymalnie 300 uczestników (wyłącznie osoby pełnoletnie). O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy internetowe potrwają do 1 czerwca lub do wypełnienia limitu miejsc. Jeśli pozostaną wolne miejsca, uczestnicy będą mogli zapisać się przed grą w Biurze Zawodów.

Start odbędzie się spod sceny na parkingu przy Jasnych Błoniach (ul. Piotra Skargi) o godzinie 12:00. Przed rozpoczęciem gry, o godzinie 11:40 przy scenie, odbędzie się wspólna rozgrzewka, którą poprowadzi Piotr Szumiło, Mistrz Świata w karate oraz organizator Motorycznych Wtorków. Limit czasu gry to trzy godziny. Około godziny 16:00 odbędzie się wręczenie nagród najlepszym zawodnikom. Zwycięzcy klasyfikacji generalnych kobiet i mężczyzn otrzymają atrakcyjne nagrody:

I miejsce – voucher do Run Expert o wartości 550 zł oraz specjalistyczne badanie fizjologiczno-biochemiczne w Centrum Badań Strukturalno-Funkcjonalnych Człowieka

II miejsce – voucher do Run Expert o wartości 330 zł oraz dwudniowy pobyt wraz z osobą towarzyszącą w Ośrodku Wypoczynkowym Uniwersytetu Szczecińskiego w Pobierowie

 III miejsce – voucher do Run Expert o wartości 170 zł oraz specjalistyczne  badanie psychomotoryczne w Centrum Badań Strukturalno-Funkcjonalnych Człowieka

Udział w „Uniwersyteckiej Grze Biegowej” jest bezpłatny. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

 • ZAREJESTRUJ SIĘ

  Aby wziąć udział w Grze Biegowej 2018 wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej.
  Rejestracja
 • HARMONOGRAM

  Zapoznaj się z harmonogramem Gry. Kiedy rozpoczynamy grę? O której wręczamy nagrody?
  Czytaj więcej
 • REGULAMIN

  Regulamin Gry Miejskiej „Uniwersytecka Gra Biegowa”
  Czytaj więcej